Правила прийому до ДНЗ

УВАГА! З вересня 2013 року введена електронна реєстрація дітей.

Зарахування дітей до ДНЗ здійснюється завідувачем  на підставі документів:                                                                                           1. заява батьків;                                                                                    2. медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;                  3. довідки дільничного лікаря про епідоточення;                                 4. свідоцтва про народження дитини.

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов'язаний ознайомити батьків або осіб, які є офіційними опікунами із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність. Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються згідно віку дитини. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Завідувачу комунальним закладом

«Дошкільний навчальний заклад

(ясла-садок) №174

Харківської міської ради

Субботіній О.М.

(П.І.Б. батька та матері дитини)

проживаємо за адресою:

конт. тел.

Заява

Просимо зарахувати до дошкільного навчального закладу нашу дитину (прізвище, ім’я, по-батькові дитини та дату народження вказати повністю)

з «________» __________________ 20 __ року.

Зі Статутом дошкільного навчального закладу, правилами утримання, навчання і виховання дітей, режимом роботи ознайомлені та погоджуємось і зобов’язуємось їх виконувати.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» надаємо згоду на обробку наших персональних даних та персональних даних нашої дитини.

У разі зміни місця проживання, місця роботи, контактного телефону зобов’язуємося повідомити завідувача.

«____»________ 20 _ р.

________________________

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу державної та комунальної форми власності може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу зобов'язана письмово повідомити батьків або осіб, які є офіційними опікунами, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.